SALON SIDONIE

RELAX PRO TĚLO I DUŠI

Popis procedury

RELAXAČNÍ KOUPELE

Objevte sílu relaxačních koupelí, které vytvoří nezapomenutelný zážitek pro všechny vaše smysly.

Procedura trvá cca 30 minut + 20 minut relaxace na lůžku…………650,- Kč

Kleopatřina koupel - růže

Díky kombinaci kvalitních přírodních rostlinných olejů a éterických olejů z divoce rostoucích růží si můžete vychutnat opravdu uklidňující a uvolňující zážitek plný vůní rozkvetlých růžových keřů, kterému se údajně oddávala i několikrát denně proslulá královna Egypta Kleopatra. Vaše pokožka nabude po koupelích s olejem zdravějšího a svěžejšího vzhledu a tělo i duše bude zbavena každodenního stresu.

Kleopatřina koupel - med

Med pomáhá při mnoha potížích, obsahuje vyváženou směs látek, kterou rostlina získala z půdy, vody a vzduchu. Obsahuje železo, selen, vápník, draslík a množství dalších minerálních látek. Med je považován za silné přírodní antibiotikum, díky schopnosti ničit bakterie. Pomáhá při nachlazení a podporuje obranyschopnost organismu. Pro své vlastnosti je nazýván elixírem zdraví a dlouhověkosti.

Levandulová koupel

Levandule pomáhá při depresích, podporuje klidný a vydatný spánek a pomáhá zbavit se duševního napětí a stresu. Pro své účinky patří mezi velmi vyhledávané rostliny.

Koupel - Meduňka indická

Meduňka utišuje bolest hlavy i trávicí potíže. Pomáhá zvyšovat imunitu. Velmi příznivě působí na psychiku, nespavost, úzkosti a stres. Pro její antibakteriální účinky je také vhodná v boji s aknózní pokožkou.

Koupel z mořských řas

Řasy jsou organismy se schopností ukládat stopové prvky. Řasy FOCUS mají odtučňovací schopnosti díky jodu, který stimuluje látkovou výměnu. Mají také vysokou hydratační schopnost.

Pivní olejová koupel

Má vysoký obsah piva a vitamínů B, obsahuje přírodní mandlový olej. Navozuje pocit uvolnění a tělesné pohody, podporuje celkovou regeneraci organismu. Zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Vhodná zejména pro suchou pokožku a regeneruje pokožku spálenou od slunečního záření.

Popis procedury

FINSKÁ SAUNA

Saunování ve finské sauně poskytuje uvolnění unavených svalů a díky vyplavování nečistot a endorfinů z těla poskytne úlevu a odpočinek. Ve finské sauně se udržuje teplota od 80° do 110°C. Na saunovém topidle jsou umístěny lávové kameny, které je možné polévat a zvýšit tak vlhkost a teplotu v sauně. Správné saunování spočívá v prudkém ohřátí a následném ochlazení těla.

Saunování 60 minut

Cena procedury je 500,- Kč a platí pro 1 – 2 osoby . V ceně je zahrnuto zapůjčení osušky a ručníku, karafa s vodou a citronem. 

Saunování 90 minut

Cena procedury je 700,- Kč a platí pro 1 – 2 osoby . V ceně je zahrnuto zapůjčení osušky a ručníku, karafa s vodou a citronem. 

Saunování 120 minut

Cena procedury je 850,- Kč a platí pro 1 – 2 osoby . V ceně je zahrnuto zapůjčení osušky a ručníku, karafa s vodou a citronem. .

vířivka

Cena procedury je 400,- Kč a platí pro 1 – 2 osoby. 

Každá další osoba je za příplatek 200,- Kč, děti do 15 let zdarma. Možnost přiobjednání nealkoholických a alkoholických nápojů  a občerstvení dle aktuální nabídky.

Popis procedury

INFRASAUNA

Kvalitní infrazářiče zajistí důkladné prohřátí tkání, kloubů a svalů. Prohřívání probíhá do hloubky těla a dochází tak k výborné regeneraci svalů, šlach a kloubů a k uvolnění namožených a ztuhlých částí těla. Infrasauna je vhodná pro lidi po úrazech a pro lidi, kteří mají problémy s pohybovým aparátem. Ochranný kryt infrazářiče je potažen semišovou ochranou proti popálení (bezpečné pro děti). K prohřívání dochází při teplotě 50 – 55°C. Díky nižší teplotě není organismus nijak zatěžován.

infra Saunování 60 minut

Cena procedury je 300,- Kč. V ceně je zahrnuto zapůjčení županu a osušky.

infra Saunování 60 minut - 2 osoby

Cena procedury je 450,- Kč. V ceně je zahrnuto zapůjčení županu a osušky.

infra Saunování 60 minut - hotelový host

Cena procedury je 250,- Kč. V ceně je zahrnuto zapůjčení županu a osušky.

infra Saunování 90 minut

Cena procedury je 350,- Kč. V ceně je zahrnuto zapůjčení županu a osušky.

infra Saunování 90 minut - 2 osoby

Cena procedury je 500,- Kč. V ceně je zahrnuto zapůjčení županu a osušky.

infra Saunování 90 minut - hotelový host

Cena procedury je 300,- Kč. V ceně je zahrnuto zapůjčení županu a osušky.

Co nabízíme?

NAŠE služby

MASÁŽE

zobrazit nabídku

ZÁBALY

zobrazit nabídku

KOUPELE A SAUNY

zobrazit nabídku

PEELING

zobrazit nabídku

KOSMETIKA

zobrazit nabídku

nabídka produktů

PRODEJ KOSMETIKY

zobrazit nabídku

Objednávky on-line

REZERVACE

Objednejte si požadovanou proceduru (pokud jste klikli přímo na odkaz je procedura již vybraná a stačí pokračovat v objednávce) a pokračujte dalším krokem na konci stránky objednávkového formuláře.

POTŘEBUJETE SE NA NĚCO ZEPTAT?

Provozní informace

PROVOZNÍ DOBA

PONDĚLÍ - NEDĚLE

od 8.00 dle objednávek

 

adresa provozovny

Horomyslická 1,
Dýšina 330 02

obchodní podmínky